KOMPAKTNE LUKSUS

Hind alates 28 990 €

CT 200h

VÄRSKE JA JULGE ILME: NII SEES KUI KA VÄLJAS

CT 200h on üks läbi aegade puhtamaid hübriide. Selle sujuvaid sõiduomadusi ja väikest CO2 heitkogust täiendavad tipptehnoloogia ja auhindadega pärjatud viimistletus. Kui pead lugu aktiivsest eluviisist, soovid endale autot, mis suudab sinuga sammu pidada. Seetõttu pakub CT 200h dünaamilist ja põnevat sõiduelamust ning tänu tipptasemel hübriidtehnoloogiale ja nutikatele funktsioonidele püsid ühenduses.

 

Nüüd andsime CT 200h-le veelgi dünaamilisema sportlikuma ilme nii sees kui ka väljas. Ja kuna tegemist on täishübriidiga, oled teadlik, et sa ei tee järeleandmisi kütusesäästlikkuses.

 

"EMOTSIONAALSEM, SPORTLIKUM – TÄIUSTATUD CT 200h ON IDEAALNE KOMPAKTHÜBRIID NEILE, KES NAUDIVAD ERKSAT SÕITU, KUID HOOLIVAD SIISKI KA KESKKONNAST." Chika Kako, CT 200h peainsener

 

 

MADALAM, KURJAKUULUTAVAM, JULGEM

CT 200h-l on nüüd pikk voolujooneline kuju ning uue omapärase võrgukujundusega julgem, laiem ja madalam iluvõre, mille külgedel paiknevad juveelidega sarnanevad LED-esituled ja -päevasõidutuled. Need ja muud uued julged kujunduselemendid lisavad CT 200h-le sportlikkust.

 

Lähemalt uurides märkad, et uued L-kujulised täis-LED-tagatuled annavad CT 200h-le sportlikuma laiema ilme. Tagumise põrkeraua alumine osa on nüüd hõbedast ja musta metallikvärvi ning uue kujundusega, et anda sõidukile jõulisem ilme, samal ajal on tagumiste reflektorite raamid halli metallikvärvi, mis sobib kokku eesmiste udutulede raamidega.

 

CT 200h kujule lisavad vürtsi sportlikumad veljed – alates põhivarustusse kuuluvatest 15-tollistest velgedest kuni F SPORTi 17-tolliste tumedat metallikvärvi valuvelgedeni välja. Samuti võid valida uued kümne kodaraga 16-tollised veljed, mis on eritöötlusega ja tumedat metallikvärvi.

 

 

ASTU SISSE: TÄIUSTATUD OMADUSED

Me ei tee kunagi järeleandmisi; see lihtsalt pole meie loomuses. CT 200h-sse sisenedes avastad kvaliteetsetest materjalidest suurepäraselt viimistletud intuitiivsed omadused. Meie disainipõhimõtete kohaselt järgib vorm alati funktsiooni ning eriti peab see paika CT 200h puhul. Näiteks on Lexuse navigatsioonisüsteem varustatud nüüd suurema, 10,3-tollise ekraaniga.

 

Hiljuti täiendati salongi värvigammat, mis hõlmab kahetoonilisi naturaalnahast istmekatteid, kanga ja vastupidava kunstnaha kombinatsioone ning uusi üleni kangast istmekatteid – kokku pakutakse üheksat valikuvarianti.

 

 

VEELGI ROHKEM F

Naudi täishübriidi kütusesäästlikkust ja väikest heitkogust F SPORTi meelierutavate ja pulssi kiirendavate sõiduomaduste juures. Tänu värsketele muudatustele on see võimas mudel veelgi pilkupüüdvam.

 

Nende muudatuste hulka kuuluvad must metallikvärv ja esivõre uuendatud võrgumuster. Uutes esituledes paiknevad ühe prožektorlambiga kaug-/lähituled. Samuti on ainult F SPORTile iseloomulik Jet Blacki värvi iluvõre liist ja musta metallikvärvi ehis sõiduki tagaosas.

 

CT 200h pakub F SPORTi mudelile uusi kahetoonilisi värvilahendusi: Lava Orange CS ja Heat Blue CL. Sõitjateruumis sisaldavad luksuslikud salongikombinatsioonid kahetoonilist nahast, kangast ja kunstnahast viimistlust. Elegantne Naguri viimistlus näitab üksnes F SPORTile pakutavat takumi meisterlikkuse taset.

 

 

VARUSTUSSE KUULUB OHUTUSSÜSTEEM LEXUS SAFETY SYSTEM+

Uuendatud Lexus CT 200h varustusse kuulub nüüd ohutussüsteem Lexus Safety System+. See sisaldab kokkupõrke ennetussüsteemi (PCS), dünaamilist radariga kiirushoidikut, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemi (LDA) koos rooli korrigeerimisega, automaatseid kaugtulesid (AHB) ja liiklusmärkide jälgimise süsteemi (RSA).

Aken

Loading ...