LEXUSE UUS LIPULAEV

Hind alates 103 500 €

LS 500

LS 500 on alates detsembri algusest kohal.

 

LEXUSE UUE LIPULAEVA SEDAANI LS MAAILMA ESMAESITLUS 2017. AASTA PÕHJA-AMEERIKA RAHVUSVAHELISEL AUTONÄITUSEL

 

 

Genfi autonäitusel toodi esimest korda avalikkuse ette Lexuse uue esindussedaani täishübriidversioon Lexus LS 500h.

 

Mudel, mis avaldati peagi pärast kahe turboülelaaduriga V6 bensiinimootori abil töötava mudeli LS 500 avalikustamist Detroitis 2017. aasta Põhja-Ameerika rahvusvahelisel autonäitusel (NAIAS), on järjekordne näide sellest, kuidas Lexus on luksussedaani ümber kujundanud, andes sellele julge disaini, suurepärased sõiduomadused ja rafineeritud veetluse, et tõmmata enda poole uuendusmeelseid noori kliente.

 

Auto disainis on edukalt ühendatud pika teljevahega neljaukselise sedaani eelised ja madal kupeesarnane profiil, mis asetab LS-i ideaalselt kasvavate sedaani- ja kupeesegmentide kõrvale. Kabiinis on samuti võetud kasutusele uus käsitlusviis, mis keskendub progressiivsele mugavusele, tõlgendades Jaapani esteetikat ja meisterlikke traditsioone täiustatud, luksusliku ja uuendusliku salongi kontekstis, nt originaalsetes uksedekoorliistudes. LS 500 sai NAIAS-i näitusel suurepärase salongidisaini eest disainiauhinna EyesOn.

 

Lexuse kaubamärgi uue etalonina loodud LS ületab ootusi, mille maailm on luksusautodele esitanud. Peainsener Toshio Asahi selgitas: „Sellise lipulaevast mudeli väljatöötamiseks oli vaja olulist paradigma muutust. Selle asemel, et olla kammitsetud minevikus luksusautosid defineerinud tavadest, oli meie eesmärk luua uuendusliku, emotsionaalse ja sensuaalse veetlusega auto, mis tõmbaks klientide tähelepanu teistelt luksusautodelt eemale ja pakuks täiesti uusi väärtusi.” LS 500h on varustatud uue mitmeastmelise hübriidsüsteemiga, mis muudab hübriidmootori võimsamaks ja ahvatlevamaks, tagab erksamad sõiduomadused ning nauditavama ja loomulikuma kiirenduse, eriti paigaltvõtul. Ühtlasi on Lexuse hübriidajami kütusesääst suurem ja heitkogused väiksemad.

 

Jõuseade koosneb 3,5-liitrisest Dual VVT-i V6 bensiinimootorist ja kahest elektrimootorist, mille maksimaalne koguvõimsus on 354 hj / 264 kW. LS 500 on Euroopas saadaval ainult nelikveolisena, samas kui LS 500h on saadaval nii taga- kui ka nelikveolisena.

 

Aken

Loading ...