MEELIÜLENDAV SÕIDUELAMUS

Hind alates 104 680 €

LC 500

LIPULAEVA STAATUSES OLEVAS LUKSUSKUPEES ON ÜHENDATUD INSENERITEADMISED JA MULJETAVALDAV DISAIN

 

 

Uut LC-d hakatakse Euroopa klientidele tarnima käesoleva aasta augustis. Lexus seadis auto arendustöö jooksul peamiseks eesmärgiks säilitada algupärase ideeauto LF-LC stilistiline olemus ja luua lipulaevast kupee, mis esindab radikaalset ja kaubamärki defineerivat Lexuse disaini.

 

Sama tähtis on ka see, mis asub välisilme all: uus LC on esimene mudel, mis on ehitatud Lexuse globaalse luksusautode arhitektuuri platvormile, mis annab autole madala raskuskeskme ja optimaalse kaalujaotuse. See suurendab juhitavust ja stabiilsust ning pakub prestiižsele kupeele iseloomulikku sõiduelamust.

 

Lexuse täiustatud jõuseadmetehnoloogiad tagavad nii täishübriidse kui ka V8 mootoriga varustatud LC tõhusa jõudluse. LC 500h kütusekulu on 6,4 l / 100 km ja CO2 heitkogus 145 g/km. 477 hj / 351 kW 5,0-liitrise V8 bensiinimootoriga LC 500 vastavad näitajad on 11,5 l / 100 km ja 263 g/km.

 

Genfi autonäitusel toimunud Lexuse esitlusel kuulutati välja uue LC versioon Launch Edition. See on piiratud seeria mudel, mida toodetakse selleks, et tähistada luksuskupee tutvustamist Euroopas.

 

Täishübriidse LC 500h ja V8 mootoriga LC 500 Launch Editioni versioonid tunneb ära välisvärvi F-White ja sellega kontrastse salongivärvi Breezy Blue järgi. Samuti on need varustatud 21-tolliste valuvelgedega, mis on muidu saadaval ainult LC mudelite varustustasemetel Sport ja Sport+.

 

LC 500 tehnilised andmed

Avastage erakordne võimsus, juhitavus ja kontroll uue ajastu jaoks loodud lipulaevaks oleva luksuskupeega LC 500. Jõudlus, mida saate näha, kuulda ja tunda.

 

  • 5,0-liitrine V8 mootor
  • Maailma esimene kümnekäiguline DSG-automaatkäigukast (Direct Shift)
  • 467 hj ja 527 Nm (389 lb.-ft)
  • 0–100 km/h alla 4,7 sekundi

Aken

Loading ...